PŠI 2019

Komisija za šport, rekreacijo in gibalno kulturo pri MZU Ljubljana - Osrednjeslovenski pokrajinski zvezi društev upokojencev, je v času od 10. marca do 23. maja 2019 uspešno izvedla pokrajinska športna tekmovanja upokojenk in upokojencev.

ŠAH, 9. marca 2019. Zmagala je ekipa DU Gameljne-Rašica, druga je DU Ljubljana Moste, tretja pa DU Loška dolinaRezultati so v priponki in na strani Šahovske zveze Slovenije: http://www.sah-zveza.si/rezultati/podatki/?rid=20453

NAMIZNI TENIS, 15. marca 2019. Zmagala je ekipa KU Maksa Perca Ljubljana, druga je DU Krim-Rudnik, tretja pa DU Šmarje-Sap

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO, 26. marca 2019. Zmagala je moška ekipa DU Medvode, druga je DU Krim-Rudnik, tretja pa DU Grosuplje. Med ženskami je zmagala ekipa DU Grosuplje, druga je DU Medvode, tretja pa DU Krim-Rudnik.

PIKADO, 4. aprila 2019. Zmagala je moška ekipa DU Loška dolina, druga je DU Grosuplje, tretja pa DU Šmarje-Sap. Pri ženskah je zmagala ekipa DU Loška dolina, druga je DU Šmarje-Sap, tretja pa DU Ivančna Gorica.

KEGLJANJE, 10.-11. aprila 2019. Zmagala je moška ekipa DU Medvode, druga je KU RTV Slovenija, tretja pa KU Maksa Perca LjubljanaMed ženskami je zmagala ekipa DU Ljubljana Moste, druga je DU Krim-Rudnik, tretja pa DU MOS Ljubljana.

LOV RIB S PLOVCEM, 8. in 15. maja 2019. Zmagala je ekipa DU Rakitna, druga je DU Dravlje, tretja pa DU Nove Fužine.

BALINANJE, 21.-22. maja 2019. Zmagala je moška ekipa DU Polhov Gradec, druga je ekipa DU Medvode, tretja pa DU Ig. Med ženskami je prva ekipa DU Brezovica, druga je DU Polhov Gradec, tretja pa DU Loška dolina.

TENIS, 23. maja 2019. Zmagala je moška ekipa DU Nove Jarše, druga je ekipa DU Ljubljana Poljane, tretja pa DU Šmarje-Sap. Med ženskami je prva ekipa DU Krim-Rudnik, druga je ekipa DU Ljubljana Tabor 1, tretja pa DU Ljubljana Tabor 2. 

ZAKLJUČNO SREČANJE ŠPORTNIKOV, 11. junija 2019. Na zaključnem srečanju v Športno rekreacijskem centru Mostec v Ljubljani, so bili podeljeni pokali trem najuspešnejšim območnim zvezam DU v seštevku vseh športnih panog. Prvo mesto je dosegla OZDU Ljubljana Vič-Rudnik, druga je OZDU Dolenjska, tretja pa OZDU Notranjska

Marjan Sedmak, predsednik Mestne zveze upokojencev Ljubljana - Osrednjeslovenske pokrajinske zveze društev upokojencev je podelil priznanja za dolgoletno prizadevno delo na področju športa: Pisne zahvale MZU Ljubljana - OPZDU so prejeli Martin Matko, Goojko Musić in Terezika Strmole. Priznanje odličnosti s plaketo MZU Ljubljana – OPZDU je prejel Edi Bruderman.

Vsem udeleženkam in udeležencem Pokrajinskih športnih iger Osrednjeslovenske PZDU 2019 se zahvaljujemo za športno sodelovanje in čestitamo za dosežene rezultate!

Mestna zveza upokojencev Ljubljana - Osrednjeslovenska pokrajinska zveza društev upokojencev

Komisija za šport, rekreacijo in gibalno kulturo

 

 

Rezultati so v priponki.

 

 

 

 

Galerija


Priponke